Priznanja ljubuškim učenicima
U Gradskoj vijećnici u Ljubuškom jučer su načelnik općine Nevenko Barbarić i predsjednik Općinskog vijeća Vice Nižić dodijelili plakete učenicima osnovnih i srednjih škola, pobjednicima na općinskim i županijskim natjecanjima.







