Nekoliko tisuća katolika iz Boke, Hrvatske i BiH molilo se uz svetost Leopolda Bogdana Mandića u Herceg Novom, gdje je hodočastilo i oko 180 vjernika Župe Humac, zajedno s gvardijanom fra Dariom Dodigom i župnikom fra Ljubom Kurtovićem.
Misno slavlje je predvodio splitski nadbiskup mons. Marin Barišić. Cijela njegova propovijed se odnosila na sveti život Leopolda Bogdana Mandića, koji je zaštitnik crkve u Cernu.

Neraspadnuto tijelo svetog Leopolda Bogdana Mandića sljedećih će dana biti izloženo u Dubrovniku, Splitu, Zadru i Rijeci.
Katedralu u Kotoru će krasiti dvije nove slike sveca čije je tijelo dopremljenu iz Italije na zahtjev kotorskog biskupa mons. Ilije Janjića.
Uz veliki broj svećenika iz Hercegovine misnom slavlju je nazočio i biskup mons. Ratko Perič.






















