Humanitarna udruga Prijatelji večeras je u gradskoj vijećnici u suradnji s Alternativnom ligom organizirala izvođenje kazališne predstave "Plava boja snijega". Vijećnica je večeras bila prepuna djece i roditelja koji su uživali u kazališnoj predstavi s obzirom da ovakvog na polju kulture u našoj općini je jako malo. Nekoliko entuzijasta iz Alternativne lige u polusatnoj predstavi oraspoložilo je mnoštvo djece predstavljajući malu priču iz pripovjetki Grigora Viteza.
Članovi Alternativne lige su, kako su rekli, predstavu već odigrali u "svom domu" u Duhanskoj stanici i moram priznati da im je atmosfera u vijećnici bila izazvala jednu malu dozu sramežljivosti.
Udruga Prijatelji koja je imala dvotjedni program u kojem je radom prikupljala sredstva za djecu s posebnim potrebama u razvoju zahvalila se svima koji su ih pomogli, a mnogi ljubušaci nisu znali da je čine studenti fakulteta za socijalni rad.
Nakon predstave djeca su pjevala božićne pjesmice.







