Danas je u Ljubuškom održano općinsko natjecanje Crvenog križa u pružanju prve pomoći.
U natjecanju osnovnih škola prvo mjesto je osvojila škola Marka Marulića Ljubuški, drugo mjesto je osvojila škola Ivane Brlić Mažuranić Gračine, a treće mjesto škola Tin Ujević iz Vitine. Od srednjih škola izravno se u natjecanje plasirala Opća gimnazija.
Za 6.svibnja planirano je natjecanje u prvoj pomoći Crvenog križa na županijskoj razini, a domaćin natjecanja će biti Ljubuški.







