Gradi se dom za neizlječive i umiruće bolesnike
U Ljubuškom će se sagraditi dom, prihvatilište (hospicij) za teške, neizlječive bolesnike koji više ne mogu boraviti u bolnici, a nije prikladno ili nemaju uvjeta za boravak u svome obiteljskom domu. O tome su jučer u Ljubuškom potpisali ugovor humanitarne djelatnice iz SAD, časna sestra Muriel Geisles i gđica Mary Walsh, ispred udruge sv.







