Sedmaši pobijedili osmaše, a osmaši učitelje
Učenici, njihovi učitelji i svi drugi zaposlenici u OŠ Marka Marulića u Ljubuškom, proslavili su i obilježili Dan škole, 23. travnja. Bilo je to trodnevno slavlje, koje je počelo u srijedu izborom i izložbom najboljih literarnih i likovnih radova na temu "Moja škola". Natjecali su se svi učenici u dvjema kategorijama - od prvog razreda devetogodišnje škole do četvrtog i od petog do osmog razreda.







