Božićni igrokazi za kraj prvog polugodišta u osnovnim školama
Jučer je igrokazima u većini osnovnih škola završeno prvo školsko polugodište, pa tako je i u veljačkoj školi uz nazočnost velikog broja roditelja održan igrokaz koji su priredila djeca sva četiri razreda s njihovim učiteljicama. Svaku izvedenu recitaciju kao i igrokaz roditelji su nagradili pljeskom, ali sigurni budite zaslužno.

![Načelnik Nevenko Barbarić - dvosatno gostovanje na RLJ [audio] ljubuski.info](https://ljubuski.info/sites/default/files/styles/tax/public/slike/nevenko_barbaric_ured.jpg?itok=U5Cu7qUC)








