Sveti Nikola podijelio 2600 darova
"Budite dobri i vidimo se dogodine" riječi su kojima je sv. Nikola završio ovogodišnji obilazak Ljubuške općine. Već petu godinu Općina Ljubuški organizira predstavu i darivanje sve djece na području naše općine. Učenici Gimnazije, pod vodstvom profesorica Marine Ćurić, Renate Primorac i Kristine Jurković, priredili su petnaestominutnu predstavu s kojom su zabavili i nasmijali mališane.







