Gradska rasvjeta
Nekad sredinom rujna, dvojica naših momaka, B.Š. (25) i V. G. (26) su uradili jednu simpatičnu gestu. Jedne večeri dok su šetali ljubuškim ulicama, primjetili su da na području gradskog naselja Stube (ulice Andrijice Šimića i fra Matije Divkovića) ne radi oko 6-7 stupova gradske ravjete, te je cijeli taj predio bio u potpunom mraku, što i nije baš poželjno u stambenom dijelu grada, ne samo radi općeg dojma, već i radi djece, prometne sigurnosti, itd.








