Sastanak Vlade i predstavnika navijača
Povodom spontanog okupljanja građana i navijača NK „Široki", koje je nastalo kao reakcija na nekorektno izvješćivanje medija u Bosni i Hercegovini u vezi sa događanjima uoči utakmice između NK"Široki" i FK „Sarajevo" dana 4. listopada 2009.








