Peticiju potpisalo 463 mještana Novog naselja
Nakon nekoliko prosvjednih okupljanja i žalbi mjerodavnim ustanovama i dužnosnicima, stanovnici Novog naselja na Humcu u Ljubuškom potpisali su peticiju, kojom žele i na taj način skrenuti pozornost na svoje nezadovoljstvo i neugodnosti, koje doživljavaju zbog pokušaja otvaranja doma za stare i nemoćne "Miran san" u njihovu naselju.









