Ponovno otvaranje doma samo mrtvo slovo na papiru
Nekadašnji Odgojni dom za žensku djecu i mladež u Ljubuškom još uvijek zjapi prazan.
Svoj interes u aktiviranju toga objekta vide i općina Ljubuški kroz otvaranje novih radnih mjesta, i Ministarstvo zdravstva ZHŽ-a kao pravni sljedbenik objekta, ali i sama FBiH.









