Oživljavanje Napretka u Ljubuškom
U petak, 23. siječnja 2009. s početkom u 18.00 sati u Gradskoj vijećnići u Ljubuškom bit će održana Skupština Napretkove podružnice u ovoj hercegovačkoj općini.
Na Skupštini će biti izabrano novo vodstvo podružnice te će biti usvojen program rada za razdoblje koje je pred nama.










