Osamnaestogodišnji Gruđanin Matej Bogut probudio se iz kome 8 dana nakon prometne nesreće koja se dogodila na cesti Grude - Imotski kod Sovića.
Kako se neslužbeno doznaje, Matej se, po buđenju iz kome, uspješno oporavlja od ozlijeda koje je zadobio u stravičnoj nesreće u kojoj je poginuo Mario Martić (19), dok je jedna žena zadobila ozlijede.
Podsjetimo 10-tog ovog mjeseca Martić i Bogut su se vozeći Golfom 3 sudarili s automobilom Passat u kojem je bila jedna ženska osoba. Martić je na mjestu podlegao ozljedama, dok je Bogut sa, po život opasnim ozljedama, prevezen u mostarsku bolnicu. Vozačica Passata je, također, primljena u bolnicu, no nije bila u životnoj opasnosti.







