Ljubuški Info je digitalna povijesna arhiva neovisnog lokalnog portala Ljubuškog, s gotovo 40.000 pohranjenih članaka i dokumenata, počevši od 2003. godine.

Portal pruža neprocjenjiv uvid u društveni, kulturni, športski i politički život ljubuškog kraja i njegovih ljudi kroz više od dva desetljeća.

Na naslovnici, koja se povremeno osvježava, se prikazuju nasumični članci od 2003. godine.

Ukoliko želite pretraživati članke po vremenu objave, posjetite kronološki pregled.

Tisuće na dočeku rukometaša u Ljubuškom

ljubuski.info

Tisuće Ljubušaka, mnogi obučeni u kockice i zaogrnuti hrvatskim zastavama, danas su u gradskoj dvorani u Ljubuškom dočekali ljubuške Kauboje, Josipa Šarca, Davida Mandića i Mateja Hrstića.

Dvorana je bila premala za sve one koji su htjeli sudjelovati u dočeku naših rukometaša pa je veliki broj ljudi ostao izvan dvorane u kojoj su odjekivale navijačke pjesme i pokliči.

Atmosfera je dovedena do usijanja kada su na pozornicu izašli naši rukometaši, publika ih je pozdravila gromoglasnim pljeskom i skandiranjem njihovih imena.

Na pozornici im je najprije čestitao ljubuški gradonačelnik Nevenko Barbarić koji im je uručio prigodne darove i pohvalnice.
Uistinu sam počašćen što sam u prigodi pozdraviti vas u ime svih Ljubušaka i Ljubušanki. Svojim igrama i osvojenom srebrenom medaljom ste još jednom svrnuli pozornost na Ljubuški i sve podsjetili na uspješnu ljubušku sportsku priču i ponos ovoga grada, rukometni klub Izviđač, rekao je gradonačelnik Barbarić.

Nakon toga je rukometašima čestitao i gvardijan fra Dario Dodig, a trojica slavljenika su se svi redom zahvalili Izviđaču u kojem su stasali.

Hvala Upravi i cijelom klubu u kojem sam igrao od malih nogu, mi smo tu bili zajedno i sada smo zajedno u reprezentaciji. Ovo je moj klub, ova će djeca ovdje biti kao mi, ja vjerujem u njih i vjerujem u Izviđač. Vjerujem da će klub koji je napravio ovo napravio za nas da će napraviti isto i za ovu djecu, rekao je Mandić i mnogobrojnoj djeci poručio da treniraju u Izviđaču i trude se.

Matej Hrstić je rekao kako mu je na pozornici bilo predivno i da će doček u Ljubuškom pratiti čitav život.

Ovo je predivno, mislim da ovo nikada neću zaboraviti, rekao je.

Nakon svečanog programa tijekom kojeg je slavljenike Josipa Šarca, Davida Mandića i Mateja Hrstića darovao gradonačelnik Nevenko Barbarić, oni su se dugo zadržali u dvorani dajući autograme svima koji su ih željeli, kako doznajemo, istrošili su nekoliko flomastera.

ljubuski.info galerija
ljubuski.info galerija
ljubuski.info galerija
Radio Ljubuški

Politika

Ljudi

Kolumne

Gospodarstvo

Šport

Priroda

Audio/Video

Posljednji komentari