Danas je u Gradskoj vijećnici u Ljubuškom svečano potpisan Sporazum o suradnji i partnerstvu između Općine Ljubuški i 55 nevladinih organizacija općine Ljubuški.
Brojka od 55 nije konačna, jer će ostale nevladine organizacije, koje danas nisu stigle potpisati sporazum, to moći učiniti naknadno pod uvjetom da se ranije jave u Službu društvenih djelatnosti općine Ljubuški.
Ovi sporazumi predstavljaju određeni vid partnerstva između Općine i NVO, što će, u prvom redu, omogućiti lakše prijave na natječaje za grant sredstva međunarodnih organizacija.







