Slika izgorenog kontejnera za smeće na Trgu domovinske zahvalnosti govori sama za sebe. Nebriga, nemar i neodgovornost prema sredini u kojoj živimo se nastavlja.
Naime, prije nekoliko dana tvrtka ALBA je postavila više desetina plastičnih kontejnera po gradu u kojima se prikuplja otpad, ali piromani su zapalili nekoliko kontejnera. Iako je vidljiv materijal od kojeg je kontejner napravljen ponovno, namjerno rade šibice i nanosi se velika gospodarska i šteta po prirodu i sredinu u kojoj živimo.
I putem portala pozivamo Ljubušake na primjeran odnos prema ulicama našeg grada.







