Učenici ljubuške Gimnazije uručili pakete s potrepštinama štićenicima Doma sv. Josipa
I ove su godine učenici Gimnazije iz Ljubuškog učinili jednu lijepu i hvale vrijednu gestu, uoči Uskrsnih blagdana posjetili su Dom za starije osobe "Sv.Josip Radnik" na Bučinama.












