"Ja sam ipak stvoren za nešto više" - srednjoškolci organizirali humanitarni koncert
Ljubuški tim Asocijacije Srednjoškolaca u Bosni i Hercegovini "Park Srednjoškolaca" u nedjelju su organizirali prvi humanitarni sajam i koncert pod nazivom "Večer osmijeha".












