Dobro organizirana akcija darivanja krvi
U Osnovnoj školi Marka Marulića u Ljubuškom danas je upriličena akcija darivanja krvi koju su zajedno organizirali Crveni križ općine Ljubuški i Odjel za transfuziologiju SKB Mostar. Od 40 prijavljenih darivatelja krv je dalo njih 26.









