Nakon što je Radio Ljubuški emitirao snimku 11. sjednice OV Ljubuški, održane 29. prosinca 2009. godine, istu su ustupili i nama kako bi dali mogućnost svima, koji nisu bili u prilici slušati emisiju putem radija, ostvariti uvid u djelovanje naših predstavnika u općinskoj vlasti.
Snimku donosimo cjelovitu, bez ikakvih uredničkih intervencija, u trajanju od 01:36:09.
[swf file="flash/sjednica_ov_29_XII.mp3" image="/radio_ljubuski_logo.jpg" params="width=460&&height=150"]
Objavljivanje ove snimke je jedan od prvih značajnih koraka u demokratizaciji općinske vlasti, koja mora biti otvorena na uvid svim građanima, te se nadamo kako će se praksa javno dostupnih sjednica putem medija i nastaviti.
Još jednom zahvaljujemo kolegama s Radio Ljubuškog na ustupljenoj snimci.







