Prije punih 18 godina, točnije 29. travnja 1992. godine otpočeo je s emitiranjem Hrvatski radio Ljubuški. Prve antene i linkove spojio Miro Tomić...
Prve riječi u eter odaslao Mika Dropuljić, a bile su: „Je l' ovo san ili java!?“...
Sretan ti 18. rođendan Radio Ljubuški!!!







