U petak, 23. siječnja 2009. s početkom u 18.00 sati u Gradskoj vijećnići u Ljubuškom bit će održana Skupština Napretkove podružnice u ovoj hercegovačkoj općini.
Na Skupštini će biti izabrano novo vodstvo podružnice te će biti usvojen program rada za razdoblje koje je pred nama.
Očekuje se dolazak predstavnika vlasti, općina u Zapadnohercegovačkoj županiji, predstavnika Crkve i drugih organizacija kulture, kao i veliki broj građana koji žele unaprijediti kulturni život u svom gradu. Naravno, na Skupštini će nazočiti i predstavnici Središnje uprave.







