U osnovnoj školi Marka Marulića svečanom Božićnom priredbom osnovcima je završilo prvo polugodište. Mali đaci devetogodišnje osnovne škole , kao i malo stariji njihovi prijatelji uz Božićne pjesme, recitacije i igrokaze obilježili su veliki blagdan Božić i proslavili uspješan završetak prvog dijela školske godine.
Mnoštvo lijepih pjesama, uvježbane koreografije i dijalozi brižljivo su pripremani i prezentirani na maloj pozornici u školskoj športskoj dvorani. Dječje nadahnuće i trud uljepšali su sliku Božićnih blagdana.







