Svim žiteljima Ljubuškog i dobrim ljudima koji su pomogli rad naše udruge želimo sretan i blagoslovljen Božić i sve najbolje u 2024. godini.
U godini na isteku smo kroz humanitarne akcije pomogli velik broj branitelja iz Domovinskog rata i njihove obitelji, koji su iz različitih razloga ostali samozatajni u svojim problemima i nedaćama.
No, to ne bismo mogli bez pomoći javnosti i institucija, pa se kroz ovu objavu zahvaljujemo Ministarstvu financija ŽZH i ministrici Blagici Leko, Ministarstvu branitelja iz Domovinskog rata ŽZH i ministru Mladenu Begiću, gradu Ljubuški i gradonačelniku Vedranu Markotiću, Skupštini ŽZH i predsjedniku Ivanu Jelčiću, kao i JP Parkovi d.o.o. i naravno dopredsjedniku Vlade F BiH i ministru financija F BiH Toniju Kraljeviću.
Hvala na njihovoj kapi dobrote za branitelje u potrebi, kao i želji da o njihovoj skrbi nastave i u narednoj godini, te povjerenju u transparentan rad naše udruge na dobrobit čovjeka u potrebi.
Zbog toga im u ime svih članova udruge „Zaboravljeni branitelji“ želimo svako dobro i uspjeh u radu u narednoj kalendarskoj 2024. godini.







