Radnici Leda Čitluk napustili tvornicu pjevajući 'Tužno plačem, kuću ostavljam...'
Danas je zadnji dan radnicima koji su zbog gašenja proizvodnje dobili otkaz u tvrtki Ledo Čitluk.
Oni su se tužnom pjesmom oprostili od tvrtke, svog radnog mjesta i svojih kolega.








